Facebook Sayfa Beğenisi Arttırma Yöntemleri

Facebook sayfalarını geliştirmek ve büyütmek eskisi kadar zor değil. Evet, sosyal medyaya verilen değer son yıllarda tavan yapmış durumda.

Facebook 250 milyonu aşan kullanıcı kapasitesiyle internetin fenomeni haline gelmiş durumda. Facebook sayfalarını büyütmek artık eskisi kadar zor değil. Bunun için geliştirilmiş bazı yöntemler var. Ama bu yöntemlerden önce yapmanız gereken temel adımlardan bahsetmekte fayda var ;

 •  Facebook sayfanızı aktif tutun, böylece sayfanızın takipçi sayısı artacaktır.
 •  Kullanıcı sayısı çok olan sayfalara reklamınızı yapın (yorum olarak)
 •  Özgün olun, herkesin paylaştığı şeyleri paylaşmayın.
 •  Siyasetten uzak durun, tartışma ortamı yaratmayın.
 •  Ayda birkaç kez (4 defa falan) yarışma düzenleyin ve 1. 2. ve 3. olan kişlerin profillerini sayfanızda yayınlayın. Bu yöntem kişileri sayfanıza bağlar.
 •  Video paylaşın, sayfanıza günde en az 2 video eklemeyi ihmal etmeyin.
 •  Kaliteli bir profil resminiz olsun. En önemli etkenlerden birisi de profil resmidir.
 •  Sayfadaki beğeni sayısını ve aktifliği artırmak için fake (sahte) hesap açabilirsiniz. Katkısı çok büyüktür

Evet, bütün bunlar iyi bir facebook sayfası oluşturmak için gereken temel etmenler. Şimdi geldi sıra ekstradan uygulanabilecek yöntemlere…

1. Sosyalhit adlı sistem size facebook sayfalarınızı eklemenizi ve sayfanıza kullanıcı çekmenizi sağlar. Sistemde puanlama yöntemi vardır.
Puan kazanmak için sayfa beğenmeniz, belli sitelerde surf yapmanız, twitter adresi followlamanız, +1 yapmanız veya youtube videosu izlemeniz gerekmektedir. Bu diğer kullanıcılar için de geçerlidir. Puan kazanmak için sayfa beğenirler, dolayısıyla sizin sayfanızda beğenilmiş olur.

Site Adresi: www.sosyalhit.com

2. Youlikehits adlı sistem de aynı sosyahit gibi çalışmaktadır çeşitli sosyal alanlardaki bağlantılara gerekeni yaparsınız ve puan kazanırsınız. Diğer kullanıcılarda puan kazanmak için sizin sayfanızı beğenirler.
Not: Site yabancıdır, dolayısıyla gelecek takipçiler de yabancı olacaktır.

Site Adresi/Üye olmak için: www.youlikehits.com

{lang: 'tr'}

Facebook Sayfa Beğenisi Arttırma Yöntemleri” üzerine 18 düşünce

 1. Ahmet

  Çok işime yaradı, sayenizde 10 güne 250 kişi sayfaya çektim çok teşekkür ediyorum. Sosyalhit falan önermem ama o yukarıda ilk yazdığınız yöntemler gerçekten çok etkili oldu. Tekrardan teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar :)

  Yanıtla
  1. Kaan Denen Yazar

   Tabii ki var mesela addmefast adlı bir site sayesinde ülke hedeflemesi yaparak hangi ülkedeki kişileri sayfanızı beğenmesini istiyorsanız sayfanızı o ülkenin kullanıcılarına beğendirebiliyorsunuz. Bunun dışında aşağıdaki siteler de işinizi görebilir,

   socialtakipci.com
   likedall.com
   http://www.facebook-begen.net

   Başka bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin…

   Yanıtla
  1. Kaan Denen Yazar

   Üye olduktan sonra oradaki puan toplama yolları ile puan toplayacaksınız ve o puanları kendi sayfanızı beğendirmek için kullanacaksınız.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>